fbpx

Privatumo politika

GerdaTattoo.lt komanda vertina ir saugo Jūsų privatumą, dėl to pateikiame visą informaciją apie mūsų saugomus ir renkamus duomenis.

Tvarkydami asmens duomenis vadovaujamės Europos Sąjungos Duomenų apsaugos reglamento Nr. 2016/679 nurodymais. Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją, turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Renkami ir saugomi duomenys.

Jūsų pateikta informacija registruojantis (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas).
Informacija apie GerdaTattoo.lt svetainės naudojimąsi (IP adresas, apsilankymų skaičius, demografinė vieta ir kiti analizei naudojami duomenys).
Visi Jūsų duomenys saugomi ir tvarkomi atsižvelgiant į teisės aktuose nustatytus duomenų apsaugos reikalavimus.
Duomenų perdavimas pristatymą teikiančioms įmonėms.

Dėl duomenų ištrinimo arba koregavimo prašome kreiptis telefonu el. paštu.

Slapukai ir jų naudojimas.

Lankantis svetainėse visus jūsų veiksmus fiksuoja slapukai (angl. cookies), kurie saugo duomenis apie apsilankymus ir taip padeda mums atpažinti Jus kaip svetainės lankytoją, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių, elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę.